Plníme ľuďom sny o ich domove. Kreatívnym spôsobom pretvárame staré, vymýšľame nové. Nikdy neviete, čo presne chcete, kým Vám to niekto neukáže

Naša práca náš tím

8

Rokov

skúsenosti, nonstop vzdelávanie a účasť na výstavách, sledovanie trendov

34

Zákazníkov

spokojnosť, odporúčania, oslovili nás zas

43

Návrhov

kompletné interiéry a miestnosti, ideový návrh, dispozičné riešenia a omietky

34

Realizácií

nábytok na mieru, komplet rekonštrukcia, výber materiálov a zariadenia

Každý klient a projekt je jedinečný a preto máme individuálny prístup. Navrhujeme interiéry na mieru klienta, podľa jeho požiadaviek. Naším cieľom je splniť jeho očakávania, vniesť originalitu do priestoru a poskytnúť funkčné riešenia. Zakladáme si na kvalite a na priestor sa stále pozeráme ako na celok. Lebo doma hľadáme pokoj, harmóniu a chceme sa tam cítiť skvelo.

Vďaka tímu šikovných partnerov a dodávateľov sme schopní každý návrh zrealizovať. Navrhujeme nábytok na mieru a riešenia šité pre zákazníka a jeho potrebám.

  • zmluvné stavebné spoločnosti
  • zmluvní stolári
  • lepšie ceny a podmienky od obchodných partnerov
  • realizácia bez stresu s podrobným plánom

Prečo my

RASKY Studio

Interiérový dizajn na mieru. Navrhujeme funkčné interiéry na mieru klienta s dôrazom na detail a kvalitu. Veríme v prístup, ktorým vytvárame krajší a útulnejší domov. Pre vašu pohodu, oddych a načerpanie novej energie. Zakladáme si na funkčných, no zároveň estetických riešeniach. Každý detajl a každá súčasť interiéru je u nás praktická. Kombinujeme nové a staré. Stojí zato zachovať kúsky s históriou a dušou, ktoré nám poslúžia ešte niekoľko rokov. Niektorým vdýchneme nový život, niektoré necháme vyniknúť. Rovnako navrhujeme nábytok a riešenia na mieru do najmenších detajlov. Každý náš návrh je plne realizovateľný.

RASKY Walls

Dekoratívne omietky na mieru. Sme jediní na trhu s realizáciou dekoratívnej úpravy stien v akejkoľvek farbe, štruktúre a s akýmkoľvek efektom na mieru klienta. Využívame špeciálne maliarske techniky a kombináciu materiálov a prímesí. Nepoužívame hotový materiál od výrobcu, vytvárame ho samy a nie sme tak ombedzovaní farebnosťou ani výsledným vzhľadom. Je možné imitovať materiál nachádzajúci sa v priestore alebo dosiahnuť akcent. Máme svoje know how a sme vyškolení v umeleckom odbore. Každá realizácia je autorským dielom. Originálny dizajn garantujeme paketovým označením.

img04

Certifikácia Slovensko

interiérový dizajn
img01

Medzinárodná certifikácia

interiérový dizajn