Venujeme sa návrhom od jednej izby až po celý dom. Rozsah prác vyskladáme podľa Vaších potrieb. Zvoľte si sami, s čím potrebujete pomôcť a čo si zabezpečíte sami.

Navrhujeme nábytok a riešenia na mieru. Ku dizajnom interiérov pripravujeme komplet realizačnú dokumentáciu.

Dekoratívne omietky sa dajú vytvoriť s rôznymi efektami a úpravami. Vyberte si kombináciu vhodnú pre Vás. Máme vzorky, ktoré stále dopĺňame.

Potrebujete iba konzultovať alebo nemáte podklady ku pôdorysu priestoru? Prídeme za Vami aj keď ste mimo nášho mesta pôsobenia.

Pre našich verných zákazníkov máme akciové ceny. Zľavy využívajú aj tí, ktorí sa rozhodnú pre rozsiahlejší návrh po návrhu kuchyne alebo kúpelne.

Dispozičná štúdia

Zahŕňa dispozičné riešenie priestoru, ako rozloženie nábytku a jednotlivých zariaďovacích prvkov. Pri kúpelniach napríklad umiestnenie sanity, toalety a pod. Rovnako zahŕňa možnú zmenu dispozície, čo sa týka nenosných priečok. Zásah do nosných stien je možné len po schválení statikom.

V rámci balíčka sú dve konzultácie, dve varianty riešenia priestoru. Zákazník si volí jednu variantu, prípadne sa skombinujú viaceré do jednej, čo je možné pri riešení viacerých izieb. V cene sú dve možné úpravy.

Ideová štúdia

Zahŕňa návrh ako interiér zariadiť, aký materiál použiť. Nájdeme štýl vhodný pre Vás, aby ste sa doma cítili skvelo. Vyberieme presné obklady, podlahy, sanitu aj farby na steny. Všetko do posledných detajlov.

V rámci balíčka je výber zariaďovacích prvkov, materiálov, farieb a doplnkov. Budete napríklad presne vediet výrobcu a typ podlahy.

Priestorová štúdia

Zahŕňa riešenie interiéru a 3D vizualizáciu. Súčasťou je aj dispozičná a ideová štúdia, ktorá je potrebná pre vizualizáciu. Budete vidieť, ako vyzerá zariadenie v danom priestore, ktorá stena má aku farbu, ako bude na Vás pôsobiť rozmiestnenie obkladu v kúpelni a pod.

V rámci balíčka sú dve konzultácie, Vizualizácia zvoleného dispozičného riešenia. V cene sú štyri pohľady každej miestnost a dve možné úpravy materiálov a farieb.

Vizualizačná štúdia

Najviac žiadaným variantom návrhu interiérov. Zahŕňa všetky štúdie a zvolené riešenie vizualizujeme fotorealistickými snímkami generovanými špeciálnym renderom. Môte tak napríklad presne vidieť aký budete mať výhľad ráno z postele. Render simuluje tiene, svetlo aj povrchovú štruktúru jednotlivých materiálov.

V rámci balíčka sú dve konzultácie, Realistická vizualizácia zvoleného dispozičného a materiálového riešenia. V cene sú štyri pohľady každej miestnosti a jedna možná úprava materiálov a farieb.

Viacero pohľadov

Základným výstupom šúdie sú štyri pohľady každej navrhovanej miestnosti. Ak chcete niečo v detajle, alebo potrebujete viacero pohľadov, snímky Vám dogenerujeme. Môžete nás napríklad opýtať ako bude vyzerať kuchyňa, ked budete sedieť na gauči.

Zameranie pôdorysu

Pokiaľ nemáte podklady ku priestoru, ktorý potrebujete navrhnúť. Prídeme a priestor si jednoducho zameráme s laserom. Značíme si svetlá, vývody vody a rozmer každej steny a výčlenku, ktorý sa v byte či dome nachádza.

Zakreslenie pôdorysu

Pri každom navrhovaní interiéru, či už ide o rozmiestnenie nábytku alebo vizualizáciu, je potrebné zakresliť navrhovaný priestor do digitálnej formy. Jednopodlažné byty a domy su jednoduchou stavbou. Viacpodlažný dom zakresľujeme za 1 eur/m2. Pri stavbách, kde máme aj rôzne šikmé stropy a podobne, teda atyp, zakresľujeme za 2 eur/m2.

Cestovné náklady

Je jedno, či bývate priamo v mieste nášho pôsobenia alebo ste z okolia. Nemáme problém za Vami vycestovať. V takomto prípade sa zaratávajú vyššie cestovné náklady.

Čas cesty je rátaný ako konzultačná služba so štvrtinovou sadzbou.

Konzultačné služby

Neviete, či bude lepšia sivá alebo sivohnedá farba na stenu? Nie ste si istý výberom obkladu alebo nábytku? Potrebujete poradiť pri výbere materiálov v predajniach? Je jedno s čím potrebujete pomôcť, sme Vám k dispozícii.

Zaratáva sa aj pre služby návrhu interiéru, pokiaľ sú vyžadované konzultácie nad rámec.

Produktová štúdia

Koľko potrebujete políčok a v akých výškach, aby ste odložili všetky nohavice, topánky alebo jedálenskú súpravu? Na mieru znamená presne pre Vás. Prispôsobujeme zariadenie Vám a nie Vás ponuke predajcov. Navrhneme s Vami všetko, čo bude treba a pripravíme všetky dokumenty potrebné pre výrobu. Od rozmerov, kovaní, po povrchovú úpravu.

Zahŕňa vnútorné členenie nábytku na mieru presne poda vašich potrieb. Rozmery a umiestnenie nábytku sa definuje v rámci návrhu.

Projektová štúdia

Od návrhu po realizáciu nie je tak ďaleko, ale ten krok je veľmi kľukatý. Potrebujete vedieť ako sa má rekonštrukcia alebo stavba realizovať, teda plány pre pokládku obkladov a dlažby, ako bude položená podlaha. Kde bude aký múr, aká zásuvka a svetlo. Rovnako pre nábytok na mieru potrebujete podklady pre stolára. Na základe návrhu Vám pripravíme komplet celú dokumentáciu potrebnú pre zrealizovanie návrhu presne tak, ako ste si vysnívali.

Výkazy sú potrebné pre nacenenie rekonštrukcie firmami. Obsahuje presné jednotky, čo sa bude robiť, ako a v akej ploche. Kladačské plány sú potrebné pre položenie obkladov a dlažieb. Stolári potrebújú kóty a nákresy nábytku na mieru pre výrobu.

Odovzdanie na kľúč

Pokiaľ máte záujem o realizáciu na kľúč spotredkovanú našimi partnermi. Stavba sa zrealizuje presne podľa návrhu a odovzdá sa so všetkým nábytkom navrhnutým na mieru. Steny sú vymaľované, podlahy položené, kúpelne hotové. V kuchyni viete variť a do šatníkov zavesiť svoje oblečenie. Je to základný štandard.

Cena je za koordináciu realizácie a odvíja sa od náročnosti a veľkosti projektu. Nakúpime za Vás materiál, obvoláme stolárov a odbremeníme Vás od celého stresu.

Hotové na bývanie

Aj byt alebo dom odovzdaný na kľúč nie je ešte totožný s návrhom. Ešte nemáte posteľ, na ktorej by ste spali. Gauč, na ktorom by ste sledovali televíziu a pod. V tomto prípade celý projekt realizujeme až po posledné navrhnuté doplnky. Vyberieme s Vami všetok nábytok a stavbu odovzdávame tak, že si hneď môžete vychutnať prvú šálku kávy na vysnívanom kresle.

Cena je za koordináciu realizácie a odvíja sa od náročnosti a veľkosti projektu. Nakúpime za Vás materiál, obvoláme stolárov a odbremeníme Vás od celého stresu. Nakoniec celý interiér dodekorujeme a doplníme všetkými doplnkami. Vrátane zubnej kefky.

Príprava podkladu

Pokiaľ máte nové omietky, je potrebné ich penetrovať. Staré zbrúsiť, ak stena je staršieho dáta, inak by farba nechytala dobre. Pokiaľ ešte nemáte omietku, natiahneme ju. Rovnako aj sádrovú omietku, ak si želáte úplne hladký efekt steny.

Natiahnutie a nacenenie sádrových a pucovaných omietok je zabezpečené našimi zmluvnými partnermi.

Maľovaná omietka

Výsledkom je stena vymaľovaná kresbou. Vhodná do detských izieb, do salónov a barov, ale aj pre kreatívne tipy ako súčasť priestoru. Bude to káčerovo pre deti alebo Merylin pre polovičku? Obraz sme transformovali priamo na stenu.

Zahŕňa cenu práce a základný materiál ako podkladovú farbu. V prípade zložitejších kresieb je potrebné použitie väčšieho množstva farieb.

Akcentrická dizajnová omietka

Základ pre dekoratívne omietky. Je jedno aký vzhľad si vyberiete, my vyberieme iba tú správnu kombináciu materiálov a technologických postupov. Vytvoriť sa dá vzhľad betónu, dreva, mramoru, kože alebo niečo unikátne na mieru doladené k interiéru. Je možné pridávať rôzne efekty.

Zahŕňa cenu práce a základný materiál ako podkladovú farbu. Materiál pre plastický vzhľad a rôzne efekty sa prirátava.

Plastický vzhľad

Výsledkom je vytvorenie nosnej podkladovej štruktúry pre dizajnovú omietku. Vzniká stieraním sádry alebo aj lepidla, aby sa zabezpečila potrebná tvrdosť, pokiaľ potrebujeme vytvoriť výraznú štruktúru. Jemnejšie varianty sa vytvárajú pomocou štrukturálneho emailu. Zaratáva sa v prípade, ak nechcete hladkú stenu.

Zahŕňa cenu práce a materiál pre vytvorenie štruktúry.

Lesklá až matná úprava

Povrchová fixácia omietok, ale aj farieb. Stena sa zalakuje a vytvára mokrý efekt, dostupný je ale aj v matnej verzii. Vytvrdzovacie a impregnačné laky zvýrazňujú farby a štruktúru. Zaratáva sa v prípade, že chcete mať stenu oteruvzdornú a umývateľňú. Pre fosforové farby sa používa lak bez UV filtra.

Zahŕňa cenu práce a materiál pre vrchnú matnú, lesklú alebo vodeodolnú fixáciu.

VIP

Poistenie omietky

Garantujeme opravu omietky v prípade poškodenia maľby pri sťahovaní alebo montáži nábytku. Vieme, že niekedy sa takáto nehoda stane a preto chceme, aby ste sa z novej steny tešili aj po nasťahovaní. Ak Vám niekto náhodou stenu poškriabe, prídeme a opravíme ju.

Zahŕňa bezplatnú opravu omietky v prípade poškodenia ako sú škrabance, obité rohy a podobne. V prípade väčšieho poškodenia účtujeme materiál.

Ceny efektov sú pri maximálnej vrstve. Efekty sa dávajú miestami a nie na celú plochu, materiál sa prerátava presne na mieste podľa spotreby.

Color efekt

Výsledkom je viacfarebné tónovanie. Pokiaľ nechcete iba jednofarebnú stenu, ale chcete napríklad kombináciu dvoch a viacerých odtieňov. Je možné ladiť farby tón v tóne, ale aj kontrastné farby. Rôznymi maliarskymi technikami je možné vytvoriť efekt hrdze, mramoru, kameňa a pod.

Glamour efekt

Výsledkom je doladenie farby do metalických odleskov. Každej farbe sa tak dá pridať trblietavý lesk a nemusíme siahať iba po zlatých a strieborných tónoch. Zaratáva sa v prípade, ak máte záujem o kovové odlesky. Prímes sa zmieša so základnou farbou a potom aj modrá aj žltá budú pekne odrážať svetlo.

Metalický efekt

Výsledkom je vytvorenie celoplošného nánosu alebo iba doladenie omietky do metalických tónov, vtedy sa nanáša iba miestami pre zvýraznenie štruktúry alebo vytvorenie máp. Zaratáva sa v prípade, ak máte záujem o kovové odlesky. Najčastejšie sú používané odtiene zlatej, striebornej a bronzovej.

Luminiscenčný efekt

Nános špeciálnej farby so zložkami fosforu sa dáva na svetlý podklad. Počas dňa je nabíjaný prírodným, ale aj umelým svetlom. Pri plnom intenzívnom nabití má svietivosť až šesť hodín. Zaratáva sa v prípade ak máte záujem o stenu svietiacu v tme.

VIP

Vernosť interiérový dizajn

Pokiaľ ste už vyžili naše služby a potrebujete našu pomoc zas. Za následný návrh účtujeme akciovú cenu, pretože si ceníme našich zákazníkov. Časom sa menia aj nároky. Napríklad sme niečo navrhovali alebo robili pre Vás omietku. Narodilo sa Vám dieťatko a budete potrebovať navrhnúť detskú izbu.

VIP

Vernosť dekoratívne omietky

Pokiaľ ste už vyžili naše služby a potrebujete našu pomoc zas. Máte záujem o realizáciu dekoratívnej omietky. Dekoratívne omietky tvorí materiál a cena práce. Za prácu účtujeme akciovú cenu, pretože si ceníme našich zákazníkov.

Rozsiahlejší návrh

Pokiaľ sme riešili kúpelňu alebo kuchyňu, návrh ďalších miestností máte za akciovú cenu. Niekedy plánujete iba niečo a nakoniec sa rozhodnete, že potrebujete toho navrhnúť viac. Napríklad pôvodne ste potrebovali kuchyňu a obývačku, ale chceli by ste navrhnúť aj spáleň.

Akcia je platná pre objednávky uzavreté do konca mája 2019.

BIG

Komplexný návrh

Navrhujeme aj komplet interiéry. Či už ide o priestor bytov alebo rodinných domov, pri väčších stavbách je cena menšia. Ak navrhujeme viac ako 100m2, automaticky Vám dávame zľavu na celý návrh.

* priestor do 10m2 - priestor do 25m2

** cena prerátaná pre komplet (kuchyňa, kúpelňa, obývačka, spáleň) do 100m2

Ceny sú orientačné. Cenovú ponuku Vám vyrátame a vystavíme na mieru. Neváhajte nás kontaktovať.