Ako vzniká návrh interiéru

Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne a preto aj naša ponuka je rozdelená do viacerých balíčkov. Viete si tak vyskladať presne to, čo potrebujete. Návrhy interiérov zastrešujeme od skice po realizáciu na kľúč. Ako vyzerá kompletný postup dizajnovania interiéru?


Časť interiérová štúdia

Určenie rozsahu prác

Riešite jednu izbu alebo celý interiér? Stačí Vám skica rozmiestnenia nábytku alebo chcete vedieť ako bude interiér reálne vyzerať? Viete aký štýl Vám vyhovuje alebo potrebujete poradiť aj s výberom farieb a materiálov? Rozsah práce si určujete vy. Platíte iba zato, čo potrebujete.

A čo financie

Každá rekonštrukcia a zariaďovanie niečo stojí. Veľa vecí je o kompromisoch alebo nájdení materiálu u iného dodávateľa. Všetko sa dá, ale... Napríklad, ak chcete urobiť kúpelňu úplne nanovo s rozpočtom okolo 3000, určite bude nemožné použiť mramor. Nie každý má predstavu čo koľko stojí, ale presne vie, koľko chce alebo môže do toho investovať. My sme tu nato, aby sme ustrážili peniaze a dodali to, čo potrebujete.

Čo staré a čo nové

Púšťate sa do rekonštrukcie a chcete si niektorý z nábytku ponechať? Nemusíte sa ho vzdať. My ich s láskou zakomponujeme do nového interiéru alebo ich necháme naopak vyniknúť. Takéto nostalgické kúsky prinášajú do domova dušu a more spomienok.

Definovanie priestoru

Pred začatím návrhu si spolu definujeme na čo a komu bude slúžiť interiér. Každý má iné potreby, predstavy a mal by sa cítiť doma dobre. Navrhujeme byty a domy pre vás, aby ste sa domov vracali stále s úsmevom a nič vám nechýbalo. Myslíme na všetko, aj na miesto pre vysávač.

blog title

Farbičky a povrchy

Aby sme mohli nájsť a navrhnúť to pravé pre vás, pozeráme sa aj do vašej duše. Každý má niečo, čo sa mu páči alebo to v ňom vzbudzuje dobrý pocit. My nájdeme vďaka tomu štýl pre vás a doplníme ho materiálmi a farbami, s ktorými dosiahneme želaný efekt. Niekto potrebuje doma harmóniu, niekto naopak dodať energiu. Niekto miluje svetlé farby a iný miluje pestrosť.

blog title

Naša Vaša Vízia

Keď už vieme kam sa potrebujeme dostať aj ako, pripravíme si ideu nábytku, textúr a materiálov, ktoré použijeme v návrhu. Od podlahy, stien až po vzhľad úchytiek na nábytku. Pracujeme s reálne dostupnými produktmi a zároveň takými, ktoré vieme použiť. Nebudeme vám ukazovať veľký rohový gauč, ak vieme, že máte maximálne miesto pre pohovku.

Dokonalé puzzle

Zariaďovanie má svoje určité pravidlá a vy máte svoje potreby. Prezentujeme stále dve najlepšie riešenia priestoru a rozmiestnenia nábytku. Vyberáte si ten, ktorý vás chytí za srdce. Niekedy je potrebné meniť dispozíciu bytu, niekedy sa prispôsobia rozvody vody a elektriky, ale sem tam stačí iba nová maľovka. Aby ste mohli mať napríklad vysnívaný šatník, možno budeme musieť posunúť stenu alebo dvere.

Veci v priestore

Nie každý si vie predstaviť čo ako bude vyzerať na základe pôdorysu. Preto vytvárame aj 3D priestorový pohľad každej navrhovanej miestnosti. Vrátane materiálov a farieb, až po záves či kvetináč na okne.

Skoro naozaj

Fotorealistické snímky nám umožňujú zobraziť navrhnutý priestor tak, ako ho budeme reálne vidieť. Dokážu simulovať tiene, svetlo, ale aj povrch materiálov. Chcete vedieť ako bude vyzerať vaša obývačka pri sedení na gauči alebo aký budete mať výhľad na návštevu pri príprave kávy v kuchyni? Vďaka týmto snímkam zachytíme každý detail.

Koľko čoho treba

Už sme vybrali aká bude podlaha, obklady, farby stien, aj ako bude vyzerať nábytok. Koľko ale budete potrebovať plávajucej podlahy, farby na stenu alebo bodových svetiel? Na základe návrhu pripravíme presný rozpočet spotreby jednotlivých materiálov, doplnkov a zariadenia. Preto aj keď náhodou nájdete super podlahu, ktorá sa vám zapáči viac, stále budete vedieť, koľko jej objednať. Plocha miestnosti sa nezmení zmenou použitého materiálu.

Časť projektová štúdia

Vaša miera len vy

Návrh na mieru nie je len o dopasovaní do priestoru. Pozeráme sa ako sa pohybujete v kuchyni. Výška skriniek a nábytku je prispôsobená vašej mierke. Máte veľa topánok, nohavíc alebo športujete? Pre všetko nájdeme miesto, aj pre vysávač, či mop s vedrom. Využívajte svoj priestor prakticky a s jeho plným potenciálom. Vedeli ste, že do meter širokej skrine sa zmestí 100 párov lodičiek alebo tenisiek? My vieme ako.

Objednávka je hračka

Už viete koľko budete potrebovať plávajucej podlahy, dlažby, obkladu a všetkých materiálov. Spísať si, čo všetko treba objednať a z kade, koľko balíkov alebo kusov je niekedy zdĺhavé a pre mnohých aj náročné. Lebo proste na veľa vecí zabudnete a vraciate sa do obchodu späť. Môžete to nechať na nás a my Vám objednávkový list pripravíme. Ten už iba dáte predajcovi a on si všetko naťuká.

Podrobný plán

Všetko je navrhnuté a posledným krokom je našu predstavu zrealizovať. Pripravíme všetky potrebné podklady. Pre stolára plány nábytku na mieru, kladačské plány pre obkladačov, schémy rozmiestnenia svetiel, vypínačov. Už bude len na vašom rozhodnutí, či si chcete realizáciu koordinovať sami alebo nás požiadate o pomoc. Nami vytvorená dokumentácia je všeobecná, preto môžete osloviť hociktorú firmu.

Uskutočnenie snov

Ste pripravení na tú kopu prachu, sekania a vybavovania? Nechce sa vám strácať čas zháňaním obkladov a ich vynášaním do bytu? Boli by ste najradšej, keby bolo všetko hotové? Nechajte tieto všetky starosti na nás. Náš tím stolárov vyrobí a namontuje všetok nábytok, stavbári položia každú kachličku a zatmelia aj tú najmenšiu špáru. Byt dostanete zrekonštruovaný podľa plánov s namontovaným nábytkom na mieru.

Už len bývať a tešiť sa

Je hotové na bývanie zrekonštruované alebo také, že si už iba presťahujete svoje osobné veci? U nás je to druhá možnosť. Pre nás je rozdiel odovzdať byt zariadený nábytkom na mieru alebo so všetkým, čo sa navrhlo. Vrátane stoličiek, drobného nábytku, závesov až po poháre v kuchynskej linke. V byte už budete mať pripravené všetko. Už si len zobrať svoju zubnú kefku, tie tri ponožky a dva kufre, psa, deti a buchnúť šampanské. Vitajte doma.