Čo ponúkame

Venujeme sa návrhu interiérov na mieru zákazníka a realizácii akcentrických dekoratívnych omietok. Ponúkame realizáciu každého návrhu a šetríme tak vaše starosti a čas. Starým rozbitým veciam a na oko odpadu hľadáme nové využitie.

Interiérový dizajn

Navrhujeme byty a domy od jednej izby, až po celý priestor. Od skice rozmiestnenia nábytku až po reálnu vizualizáciu. Robíme riešenia na mieru špeciálne podľa potrieb zákazníka. Na priestor pozeráme esteticky, ale aj funkčne. Hľadáme kvalitné a praktické riešenia. Sledujeme trendy, navštevujeme výstavy a kurzy, preto vieme o novinkách, čo je dobré a čo nie. Náš cieľ je nájsť riešenie špeciálne pre vás tak, aby ste sa doma cítili pohodlne a svoj domov milovali. Lebo kde je láska, tam je domov.

Majte svoj vysnívaný domov vďaka nám
Realizácia a koordinácia stavby

Máme tím overených dodávateľov, s ktorými realizujeme každú časť stavby. Vieme vyrobiť každý šatník, kuchyňu, sklenené plochy aj moderné riešenia dverí. Používame výlučne kvalitný materiál a kovania. Spolupracujeme so spoločnosťami, ktorých práca baví a preto spojenie naších síl prináša výsledok zhotovený s láskou a rešpektom. Aj my nadávame, ale baví nás to.

Udržte s nami financie pod kontrolou a stavajte bez stresu
Dekoratívne omietky

Chce to oživiť stenu. Obraz, tapeta, obklad? Aj vás uchvátili tie všeliaké omietky s rôznymi odleskami a štruktúrou? Aj nás. Už nemaľujeme iba na plátno, ale aj zo stien vytvárame umelecké diela. Kresba do detskej izby alebo krb so vzhľadom kovu? Kombinácií je mnoho. Ponúkame lesklé aj matné povrchové vyhotovenie. Máme rôzne metalické efekty, ktoré vieme prispôsobiť na mieste a doladiť napríklad k podlahe. Chcete, aby stena večer svietila alebo mala plastický vzhľad? Môžete to mať.

Doprajte si niečo výnimočné aj Vy. Originálnosť zaručená paketou